Müşteri Görüşleri

TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. - İZMİT RAFİNERİSİ

Tüpraş İzmit Rafinerisi ünitelerinde asitleme sodalama aracı olarak kullanılan makina Barat Endüstriyel Mühendislik Firması tarafından imal edilmiştir.

Makine hakkında : Makina bir römork üzerine bulunmaktadır. 2000 lt lik sodalama ve 200 lt lik asitleme tanklarına sahiptir. Tanklar Polipropilenden imal edilmiştir. Tanklar rezistanslı ısıtıcı sistemine sahiptir. Tank üzerinde karıştırıcı mikser mevcuttur. Tank seviyeleri seviye göstergeleri yardımıyla izlenebilmektedir. Sitemde 2 adet polipropilen iç aksamlı, manyetik kaplinli santrifüj pompa kullanılmıştır. Pompalar seri ve münferit çalışabilmektedir. Elektrik panosu araç üzerindedir. Hortumlar araç üzerindeki polipropilenden yapılmış makaralara sarılmıştır, kolaylıkla açılıp toplanabilmektedir, ergonomik kullanıma uygundur. Hortum uçlarında quick kaplinler kullanılmıştır.Bir malzeme dolabı aracın ön tarafına monte edilmiştir.

Firma yukarıda kısaca tarif edilen aracın imalatını zamanında tamamlayarak rafinerimize teslim etmiştir. Projelendirme aşamasında makinanın üç boyutlu çizimini kendisi yaparak tarafımıza onaylatmış, onaydan sonra imalatı başarıyla gerçekleştirmiştir.Yüksek İşçilik ve malzeme kalitesi ile çalışmıştır. İmalatına 2 yıl garanti vermiştir. Makinada herhangi bir sorun olduğunda kendisiyle kolayca irtibat kurulmuş ve sorun kısa bir zamanda giderilmiştir. Barat Endüstriyel Mühendislik firması çalışılması tavsiye edilen firmalar arasındadır.

Burak Tokgöz Bakım Şefi

DİVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. GEBZE

Barat Endüstriyel ile 2011 yılından beri fabrikamızda çeşitli projelerde birlikte çalışmaktayız. Firmadan fabrikamızdaki çeşitli thermoplastik aksamlı işlerin bakım, onarım ve kaplama işleri hizmetini satın aldık.

Bahsi geçen işler Barat endüstriyel tarafından gerektiğinde tam gün çalışılarak zamanında ve eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmiştir. Fabrikamızda oluşabilecek bakım onarım işlerinde de zaman kısıtlaması olmadan gerekli desteği her zaman aldık, almaya devam ediyoruz. Kendilerine titiz ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz…

Umut Aşık Teknik Bakım Şefi

NOKTA PROJECT MANAGEMENT-ENGINEERING CO

Sayın BARAT ENDÜSTRİYEL Yöneticileri,Sizler ile DEKA BOYA Modernizasyon ve kapasite artımı projesinde beraber çalışma fırsatı bulduk. 750 lt ile 10000 lt arasında değişen karıştırıcılı ve karıştırıcısız tank imalatlarınızı projemizde değerlendirdik.. Herşeyden önce işe yaklaşımınız, standartlara uygun imalatlarınız ve satış sonrası hizmetleriniz bizi fazlasıyla memnun etmişdir. Firmamız Kimya sektöründe birçok imalatçı firma ile değişik projelerde çalışma fırsatı bulmaktadır. Mevcut piyasa koşullarında zor bulunan bu iş yaklaşımınızı uzun yıllar devam ettirmenizi dileriz.. Yeni işlerde buluşmak üzere..

Saygılarımla,

Levent Çiçek – Yüksek Makina Mühendisi

Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.

Ad & Soyad

Hatalı E-Mail

Mesaj bulunamadı