Laboratuvar Çeker Ocak Gaz Yıkama Sistemi

Barat Endüstriyel Plastik Mühendisliği olarak, laboratuvarlarınız için güvenilir ve etkili gaz yıkama sistemleri tasarlıyor, üretiyor ve saha kurulumunu yapıyoruz.  

Firma bünyemizde ve kendi imalat atölyemizde termoplastik malzemelerden (PP – Polietilen, HDPE – Yüksek Yoğunluklu Polietilen) imal gaz yıkama sistemlerinin imalatını yapmaktayız. 

Kendi bünyemizde yapmış olduğumuz plastik ekipman imalatının haricinde karbon çelik, paslanmaz çelik veya CTP gaz yıkama sistemi ihtiyacınız olması durumunda mühendisliğini yaptığımız ve tasarladığımız sistemlerin imalat, montaj ve devreye alma çalışmaları hizmeti vermekteyiz.  

Laboratuvar çalışmalarınızda ortaya çıkan kimyasal buharı ve kirleticilerin kontrol altına alınması ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanması için tasarlanmış olan sistemlerimiz, yüksek performansı ve kolay kullanımıyla laboratuvarlarınızın ihtiyaçlarını karşılar.

Laboratuvar gaz yıkama sistemlerimiz, kullanıcı dostu tasarıma sahiptir. Kolay kurulum, kullanım ve bakım özellikleri sayesinde laboratuvar personelinin zamanını ve çabasını azaltır. Ayrıca, kompakt tasarımlarıyla çok fazla yer ihtiyacı bulunmamaktadır.

Laboratuvarınız için güvenilir ve etkili bir gaz yıkama çözümü arıyorsanız, ihtiyacınıza yönelik çözüm sunma noktasında her zaman hazırız.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın ve konusunda uzman mühendislik ekibimizden destek alın.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde, müşterilerimizin tank imalatı hizmetlerimizle ilgili en yaygın sorularını cevaplamaya çalıştık. Ancak, daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya özel bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzman ekibimiz, size en iyi şekilde yardımcı olmak için burada

Laboratuvar gaz yıkama sistemleri, laboratuvar ortamında oluşan gazların ve kimyasal buharlarının etkili bir şekilde temizlenmesi için kullanılan ekipmanlardır.

Bu sistemler, çeşitli kimyasalların, toksik gazların, asit buharlarının, kokuların ve diğer kirleticilerin laboratuvar çalışma ortamında uzaklaştırılmasına yardımcı olur. 

Laboratuvar gaz yıkama sistemleri çeker ocaklarınıza bağlanır ve genellikle ortamdan da hava emişi yaparlar.

Laboratuvar gaz yıkama sistemleri, laboratuvar ortamında oluşan kirleticilerin kontrol altına alınması, çalışma ortamından uzaklaştırılması ve en önemlisi laboratuvar çalışanlarının sağlığının korunması için kullanılır.

Laboratuvar gaz yıkama sistemlerinin kullanımı oldukça basittir. Sadece sistemin düzenli olarak bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. 

Yıkama çözeltisi seviyesi izlenmeli, gerekirse yenilenmeli ve sistemde herhangi bir arıza olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Sistemin belirlenen periyodik aralıklarla genel kontrol, temizlik ve mekanik bakımı yapılır.